Centrum

kompetencje_zawodowe


Sprawdź

smog

Projekty

Szkoła współpracuje

wspolpraca

Praca MPK

nasze miasto

Zobacz

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

Sportowy Turniej SamorządówDrukuj

  • 22 maj 2018

21 maja 2018 po raz kolejny przedstawiciele samorządu uczniowskiego naszej szkoły brali udział w Sportowym Turnieju Samorządów Uczniowskich Miasta Krakowa. Reprezentowali "Elektryka" : Daniel Zygmunt, Adam Białecki, Piotr Kiszka, Artur Gasiński, Piotr Kurowski, Patryk Fronczek, Jan Kluza, Maksymilian Sewiło, Adam Serwiński, Kamil Nguyen w następujących konkurencjach: turniej siatkarski, turniej strzelecki, bieg sztafetowy.
Gratulacje dla Piotra Kiszki za I miejsce i złoty medal w strzelectwie sportowym.

Spotkanie samorządówDrukuj

  • 15 maj 2018

15 maja 2018 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zorganizowali w naszej szkole spotkanie dla uczniów z gimnazjów aktywnie działających w organach samorządowych swoich szkół. Miło było nam gościć reprezentantów następujących szkół: Zespół Szkół Salezjańskich, Gimnazjum Nr 37, Gimnazjum Królowej Apostołów, Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych, Gimnazjum Nr 39, Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 103. Spotkanie zatytułowane " Kreatywność lidera młodzieży" miało charakter warsztatów prowadzonych przez Marię Foryś i Alinę Matras.Był to dla wszystkich uczestników i opiekunów czas nie tylko nauki, ale dobrej zabawy i integracji.
Rada Szmorządu

SeminariumDrukuj

  • 15 maj 2018

2018-05-15 Seminarium SEP

15 maja 2018 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w seminarium "Materiał szkoleniowy do egzaminów na uprawnienie kwalifikacyjne w zakresie urzadzeń instalacji elektrycznych i sieci elelktroenergetycznych", którego organizatormi był Nowohucki Oddział SEP i Małopolska Izba Inzynierów Budownictwa.

Więcej zdjęć? ->Kliknij w obrazek

PracaDrukuj

  • 30 kwiecień 2018

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych INKOP zatrudni: elektryka, elektronika, elektromechanika. zobacz ofertę

Wycieczka rowerowa do TyńcaDrukuj

  • 30 kwiecień 2018

Dnia 30.04.2018 odbyła się szkolna wycieczka rowerowa do Tyńca w której uczestniczyli uczniowie z klas II b, II c, II am i 3c. Pogoda dopisała, a wycieczka okazała się doskonałym sposobem na integracje. Po dotarciu do celu zorganizowaliśmy grilla na przystani nad brzegiem Wisły. Obowiazkowym punktem była wizyta w Opactwie Benedyktynów skąd podziwialiśmy przpiękne widoki. Już planujemy następna wyprawe.

Rajd NiepodległościowyDrukuj

  • 28 kwiecień 2018

2018-04-28 Rajd niepodległości

28.04.2018 roku uczniowie klasy 1a/b wzięli udział w Imprezie Plenerowej "Marsz Niepodległościowy 2018"

Trasa Rajdu rozpoczęła się na Salwatorze. Dalej uczestnicy udali się  na Kopiec Kościuszki - zwiedzili okalający Kopiec Fort 2 "Kościuszko" - jeden z najstarszych zachowanych dzieł Twierdzy Kraków. Zwiedzili wystawę woskowych figur stojąc "twarzą w twarz" z najwybitniejszymi Polakami.

Z Kopca Kościuszki udali się pieszo na Kopiec Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego. Krakowianie nazywają go Kopcem Piłsudskiego, Kopcem Wolności i Mogiłą Mogił.Uczestnicy Rajdu wysłuchali wykład dr Jerzego Bukowskiego ,  i obejrzeli wystawę niepodległościową zorganizowaną przez Pana Marka Sosenkę.

Więcej zdjęć? Kliknij w obrazek
1,223,573 unikalne wizyty