KURS KWALIFIKACYJNY E.7


Zajęcia  Kursu E.7 "Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych" rozpoczynają się 17 października o godz.16.00 w sali 14.


Edukacja globalna - lokalny rynek żywności


W ramach Tygodnia Edukacji Globalnej odbyło się spotkanie klas 1 i 3 z Panią Karoliną Jarmułowską - przedstawicielką Stowarzyszenia "Podgórze.pl", która opowiedziała nam o lokalnej inicjatywie zapewnienia mieszkańcom dzielnicy Podgórze dostępu do ekologicznej żywności.
"Targ Pietruszkowy" zaprasza w każdą sobotę od 8.00- 13.00. więcej o działalności można dowiedzieć się na stronie Facebooka
Targ Pietruszkowy

zobacz zdjęcia>>>


Projekt polsko-szwajcarski


Od dwóch lat nasza szkoła bierze udział w projekcie wspieranym przez  Ministerstwo Zdrowia oraz Instytut Żywności i Żywienia związanym z propagowaniem zasad zdrowego żywienia. Na podstawie realizowanych działań  przyznano nam Certyfikat Zaangażowania "Szkoły Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej".  W ramach działań projektu SWISS CONTRIBUTION takze i w tym roku zaplanowano udział w konkursach oraz dniach aktywności fizycznej.


Programy stażowe - wycieczki zawodoznawcze


W dniach 19-20 listopada 2014 r., w V turze wizyt zawodoznawczych biorą udział uczniowie klas pierwszych i czwartych (technicy elektronicy, informatycy i mechatronicy)

VI (ostatnia) tura wizyt zawodoznawczych dla elektryków i mechatroników, przewidziana jest na 26-27 listopada 2014 r. W planie wizyty jest  zwiedzanie Zakładów fiat Auto Poland S.A. Tychy - Wisła - PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Porąbka-Żar