Zapraszamy

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

SprawdźProjekty

Wyjazd na nartyDrukuj

  • 16 styczeń 2017

narty

 

Narciarska ekipa z Elektryka poskromiła wspaniały stok Śnieżnicy w Kasince! Niezła frajda: pyszne warunki, stok kilometrowy, a wiatr nie taki silny by pozrzucać nas z krzesełek. Trzeba przyznać, że odnowiony wyciąg daje komfort wjazdu, a w dół śmigaliśmy jak zawodnicy. Największe brawa dla Pawła-świetnie sobie radził...podnosząc się że sto razy! Zadowoleni wszyscy i ... nie jest to chyba nasz ostatni wspólny wypad z Samorządem Uczniowskim!

 Zofia Włodarczyk
Opiekun Samorządu Szkolnego

galeria

ŻyczeniaDrukuj

  • 21 grudzień 2016

życzenia

StudniówkaDrukuj

  • 19 grudzień 2016

studniowka

 

Przygotowania do studniówki trwają.
W uroczysty sposób zaprosiliśmy na nasz bal maturalny całą Dyrekcję Szkoły i naszych nauczycieli.

galeria

CzytamyDrukuj

  • 16 grudzień 2016

- 29.09.2016. w naszej szkole zaingurowano cykl spotkań  "Z LITERATURA OBOWIĄZKOWĄ ZA PAN BRAT". Zwycięzcą pierwszego konkursu został Dawid Nazim (4c), który wykazał się dobrą znajomością "ZEMSTY" A. Fredry.
- 27.10.2016 w ramach konkursu "Z  LITERATURA  OBOWIĄZKOWĄ ZA PAN BRAT"  uczniowie zmierzyli się z dramatem A .Mickiewicza  "DZIADY" .Najlepiej poradził sobie z poleceniami Daniel Grabowski (4m) i Arkadiusz Szczerba (4c)
-17.11.2016  uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z "PANA TADEUSZA" A .Mickiewicza. Prawie bezbłędnie rozwiązał zadania Norbert Marzec (4m)
- 14.12.2016. to kolejne zmagania z tekstami literackimi .Tym razem najlepszą znajomością "LALKI" B. Prusa wykazał się Tomasz Moryc (4m)
- 12.12.2016 to dzień,  w którym mogliśmy - dzięki szkolnemu radiowęzłowi - przynajmniej na przerwach poznać twórczość noblisty. Hasło tego dnia :BOB DYLAN - LITERACKI NOBEL 2016

Klinika OnkologiiDrukuj

  • 16 grudzień 2016

Uczniowie naszej szkoły jak  co roku postanowili uprzyjemnić czas Bożonarodzeniowy dzieciom z Kliniki Onkologii i Hematologii dokonując  zakupu choinki i dekoracji światecznych.

Alina Matras 

galeria

Szlachetna PaczkaDrukuj

  • 14 grudzień 2016

Kolejna fantastyczna akcja Samorządu Szkolnego i wspaniały udział udział całej szkoły: Dyrekcji, administracji, nauczycieli i uczniów w tworzeniu szlachetnej paczki. Jesteśmy dumni, że udało się spełnić marzenia i zaspokoić potrzeby samotnej starszej pani, zaopatrując ją w telewizor, lodówkę, odzież, obuwie, pościel, środki czystości i żywność. Nagrodą są dla nas jej łzy wzruszenia i radości przekazane z podziękowaniami przez wolontariuszy.

Gratulacje dla wszystkich ludzi dobrej woli za udział!
Opiekun Samorządu
Zofia Włodarczyk

galeria

989,974 unikalne wizyty