Zapraszamy

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

Praca MPK

nasze miasto

CentrumSprawdź

Projekty

Gimnazjalisto - na zwiedzanie szkoły zapraszamy codziennieDrukuj

  • 23 luty 2017

Wraz z postępem naukowo-technicznym i informacyjnym wzrasta zapotrzebowanie na zawody branży elektrycznej i elektrotechnicznej. W naszej szkole wychodzimy na przeciw oczekiwaniom współczesnego ; nowoczesnego przemysłu oraz nowoczesnych usług high-technology.
Chcąc sprostać wymogom aktualnego rynku pracy, proponujemy kształcenie w zawodach: technik elektryk, technik elektronik, technik informatyk i technik mechatronik.

Projekt NOWA HUTA PRZYSZŁOŚCI to oczekiwania na specjalistów m.in. średniego szczebla technicznego. U nas zapewniamy kształcenie w tym kierunku - tzn. kierunku ZAWODÓW PRZYSZŁOŚCI.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017Drukuj

  • 23 czerwiec 2017

sala

 

W dniu 23 czerwca 2017 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/7. O godzinie 9.00 zebraliśmy sie na świeżo wyremontowanej sali gimnastycznej. Rok szkolny podsumował Dyrektor - Jerzy Kołakowski. 
Po przemowieniu przedstawiciela samorządu uczniowie odebrali nagrody za: naukę ( ze stypendium Dyrektora), frekwencję, osiągnięcia w konkursach zewnętrznych i szkolnych oraz osiągnięcia sportowe.


galeria

Zakończenie Roku SzkolnegoDrukuj

  • 20 czerwiec 2017

Uroczyste zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych  roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się w dniu 23 czerwca 2017 roku o godz. 9;00 na małej sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszam

LIGA MŁODYCH LIDERÓWDrukuj

  • 19 czerwiec 2017

 

gala
19.06.2017 odbyło się w Centrum Kongresowym ICE uroczyste spotkanie młodych i aktywnych ludzi działających w Samorządach Uczniowskich i Młodzieżowej Radzie Miasta Krakowa.  Była to okazja, aby przedstawić projekty "Młodzi w Akcji", projekty realizowane w ramach Krakowskiej Akademii Samorządności oraz wręczyć nagrody Samorządom biorącym udział w Samorządowej Lidze Mistrzów. 
Samorząd Uczniowski naszej szkoły zdobył III miejsce i brązowe berło Kraka.

Brawa i gratulacje dla  naszych uczniów za rok wytężonej pracy i rywalizacji, za wiele tak dobrze zrealizowanych akcji i projektów.
 
Opiekunowie Samorządu: Alina Matras i Zofia Włodarczyk
 
  galeria

Rajd samorządówDrukuj

  • 12 czerwiec 2017

rajd

 

12 czerwca 2017 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w Rajdzie Samorządów zorganizowanym przez Urząd Miasta Krakowa, Biuro Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych. Rajd dla grup samorządowych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych cieszył się dużą popularnością i wyjechaliśmy z parkingu koło Ronda Grunwaldzkiego trzema autokarami. Jedna grupa wyruszyła na szlak z Koninek, a druga z Poręby Górnej, by potem spotkać się przy schronisku górskim na Starych Wierchach - i tu wspólne pieczenie kiełbasek, gra w siatkówkę , rozmowy i zabawy. Dzień był piękny - ładna słoneczna pogoda, piękne widoki, świetna atmosfera, czyli symboliczne podziękowanie za intensywny rok działań w Samorządach Uczniowskich.

galeria

MatematykaDrukuj

  • 09 czerwiec 2017

upW czwartek 8 czerwca 2017 roku grupa uczniów, przyszłorocznych Maturzystów pod opieką pani Barbary Młyńczak uczestniczyła w  spotkaniu, które odbyło się na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, o przygotowaniu uczniów do egzaminu maturalnego z matematyki. Młodzież wysłuchała trzech wykładów - Piotra Ludwikowskiego, matematyka, kierownika pracowni egzaminów maturalnych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie  „Jak na maturze nie popełnić błędów, których popełnić nie musisz?”, Witolda Stachnika, autora zbiorów zadań maturalnych „Zadania maturalne łatwe i standardowe oraz trudne i trudniejsze” oraz dr Anny Widur dydaktyka matematyki UJ, dyrektor ds. merytorycznych w Szkole Matematyki Alfa, „W matematyce nie ma drogi specjalnej dla Królów. Kilka uwag o uczeniu się matematyki”. Udział w spotkaniu dał dobrą motywację do  dobrego zaplanowania przygotowań do egzaminu maturalnego z matematyki. 

galeria

1,080,514 unikalne wizyty