CentrumSprawdź

Projekty

Szkoła współpracuje

Praca MPK

nasze miasto

Zapraszamy

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

KonkursyDrukuj

  • 12 styczeń 2018

W ostatnim tygodniu grudnia 2017 w ramach projektu edukacyjnego ,, Rok 2017- 150 rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego ‘’ odbyła się gra miejska , która obejmowała 2 aspekty tego wydarzenia : aspekt historyczny ( ,, Józef Piłsudski architektem polskiej niepodległości ) oraz aspekt językowy (,, Józef Piłsudski in Magdeburg’’). W grze wzięli udział uczniowie klas trzecich ( 3b oraz 3am)

I Miejsce – Patryk Bosak ( 3b)
II Miejsce – Rafał Rożnawski ( 3am)
III Miejsce – Jakub Kalinowski (3am)
Klasy pierwsze wzięły udział w konkursie pt. ,, Józef Piłsudski znany i nieznany ‘’ Konkurs odbywał się w 2 kategoriach :
W,, kategorii J. Piłsudski – naczelnik ‘’.
I Miejsce – Adrian Urbański (1m)
II Miejsce – Konrad Świątek (1m)
III Miejsce – Wiktor Kucharski (1a)
W,, kategorii J. Piłsudski – marszałek ‘’.
I Miejsce –Dariusz Broś (1\d)
II Miejsce – Jakub Kolada (1d)
III Miejsce – Jakub Hrynkiewicz i Krzysztof Jania (1d)
Rozstrzygnięty został konkurs na najlepszą prezentację multimedialną przeprowadzony w ramach projektu ,, Rok 2017 – 200Rocznica T. Kościuszki ‘’
I Miejsce – Szymon Bugaj (1c)
II Miejsce – Konrad Świątek (1m)
III Miejsce – Dominik Palenik i Rafał Jurkiewicz ( 1d)

PożegnianieDrukuj

  • 08 styczeń 2018

zdjecie

 

Z  głębokim smutkiem informujemy,  że odszedł od nas Pan Andrzej Mięsowicz - absolwent i wieloletni Nauczyciel  w ZSEl Nr 2.

Pożegnanie odbędzie się 10 stycznia 2018 roku w kaplicy na cmentarzu w Grębałowie  o  godz. 13.00.

IX Małopolski Konkurs Własnych Prac TechnicznychDrukuj

  • 05 styczeń 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX edycji MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU WŁASNYCH PRAC TECHNICZNYCH  organizowanego przez naszą szkołę i oddział Nowohucki SEP.
Uczestnicy w ramach konkursu przygotowują:

  1. Urządzenia/układy elektryczne, elektroniczne, mechatroniczne zrealizowane w sposób praktyczny, wykonujące określone zadania 
  2. Programy komputerowe wspomagające proces edukacyjny oraz programy, które w powiązaniu z konkretnymi obiektami można wykorzystać w szkole lub przedsiębiorstwie.

Konkurs odbędzie się 14 marca 2018 roku w Zespole Szkól Elektrycznych Nr 2 w Krakowie. Prace należy zgłosić do 31 stycznia 2018 roku.

 -  formularz zgłoszenie pracy on-line

-  informacje szczegółowe na stronach Konkursu

www.mkwpt.elektryk2.i365.pl

www.facebook.com/Elektryk2/events

Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGHDrukuj

  • 04 styczeń 2018

Miło nam poinformować, że do zawodów II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH z matematyki zakwalifikowało się 3 uczniów naszego technikum. Są to - Damian Dubiel z klasy 3a, Adrian Gurda z klasy 3c i Mateusz Raźny z klasy 2b. Gratulujemy i życzymy sukcesu w kolejnych etapach.


ProjektDrukuj

  • 03 styczeń 2018

projektW ramach współpracy z ArcelorMittal Poland S.A. nasza szkoła otrzymała 12 tys. zł nadoposażenie pracowni urządzeń elektronicznych.Zakupiono dwa zestawy do ćwiczeń z transmisji światłowodowej KL-900D.Telekomunikacja światłowodowa jest współcześnie jedną z najpopularniejszych technologiize względu na bardzo dużą szybkość transmisji i pojemność danych.Zestaw KL-900D zawiera cztery różne tryby transmisji (moduł na siebie, moduł-moduł, PC-moduł i moduł-PC) i różne metody modulacji/demodulacji (CVSD, ASK itd.) pozwalająceużytkownikowi uzyskać przejrzysty obraz działania transmisji światłowodowej. Zakupiony sprzęt pozwoli unowocześnić bazę technodydaktyczną w pracowni.

WigiliaDrukuj

  • 02 styczeń 2018

2017-12-22 Spotkanie przedświateczne

 

W dniu 22.12.2017 roku wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się na szkolnej wigilii. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas 1ab, 1d i 1cm i wychowawców  - Danutę Limanowską-Cupiał, Mirosława Wronę i Jarosława Mamicę.

Więcej zdjęć?-> Kliknij w obrazek

1,139,886 unikalne wizyty