Zapraszamy

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

Praca MPK

nasze miasto

SprawdźProjekty

Gimnazjalisto- dla Ciebie - zawody przyszłościDrukuj

  • 23 luty 2017

Wraz z postępem naukowo-technicznym i informacyjnym wzrasta zapotrzebowanie na zawody branży elektrycznej i elektrotechnicznej. W naszej szkole wychodzimy na przeciw oczekiwaniom współczesnego ; nowoczesnego przemysłu oraz nowoczesnych usług high-technology.
Chcąc sprostać wymogom aktualnego rynku pracy, proponujemy kształcenie w zawodach: technik elektryk, technik elektronik, technik informatyk i technik mechatronik.
Projekt NOWA HUTA PRZYSZŁOŚCI to oczekiwania na specjalistów m.in. średniego szczebla technicznego. U nas zapewniamy kształcenie w tym kierunku - tzn. kierunku ZAWODÓW PRZYSZŁOŚCI.

Paczka dla bohaterów Nowej HutyDrukuj

  • 12 kwiecień 2017

Uczniowie naszej szkoły włączyli się chętnie w akcję ,, Paczka dla bohaterów Nowej Huty , która jest prowadzona przez Fundację Promocji Nowej Huty. W dniu 12.04.2017 wszystkie zebrane dary został przekazane przedstawicielowi fundacji.

galeria

ŚWIĄTECZNE ZYCZENIADrukuj

  • 11 kwiecień 2017


zyczenia

Konkurs ortograficznyDrukuj

  • 11 kwiecień 2017
6. kwietnia uczniowie naszej szkoły popisywali się znajomością polskiej pisowni i walczyli o tytuł "SZKOLNY MISTRZ POLSKIEJ ORTOGRAFII ". Najlepiej napisali dyktando :
- Krzysztof Szeląg -klasa II c (pierwsze miejsce)
-Daniel Grabowski - klasa IV m (drugie miejsce)
-Dawid Nazim -klasa IV c (trzecie miejsce)
 Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy.
Organizacja : Pani Maria Kowalewska

Wizyta FrancuzówDrukuj

  • 31 marzec 2017

28. 03. 2017 gościliśmy w naszej szkole uczniów ze szkoły zawodowej z Francji. Pokazaliśmy im nasze pracownie, labolatoria, sale lekcyjne i przy słodkim poczęstunku wymieniliśmy się doświadczeniami. To dobry czas na integrację młodych ludzi, nawiązanie przyjaźni i praktycznego sprawdzianu znajomości językowych. 

galeria

Zbiórka książek na rzecz hospicjumDrukuj

  • 31 marzec 2017

W dniach 20-27 marca 2017 odpowiadając na prośbę fundacji Garda zbieraliśmy w szkole książki dla dzieci z krakowskiego hospicjum im.ks.Józefa Tischnera.
Dodatkowo, Samorząd Uczniowski zainicjował zbiórkę środków finansowych na potrzeby hospicjum - pieniądze były zbierane podczas pokazu breakdance w wykonaniu naszego ucznia i jego kolegi.
Dziękujemy za życzliwość.

galeria

1,040,408 unikalne wizyty