Zajęcia warsztatowe dla gimnazjalistów


Zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z opiekunami  na zajęcia  praktyczne, podczas których - pod  nadzorem naszych specjalistów - będziecie mogli wykonywać ćwiczenia typowe dla kształconych w szkole zawodów: TECHNIK ELEKTRYK, TECHNIK ELEKTRONIK, TECHNIK INFORMATYK, TECHNIK MECHATRONIK

W celu ustalenia terminu zajęć prosimy o kontakt:wyślij maila na adres: warsztatyelektryk2@gmail.com


wigilia szkolna


Organizatorami tegorocznego spotkania są uczniowie klas pierwszych z wychowawcami: panią Barbarą Młyńczak i panem Krzysztofem Gazdowiczem

zobacz zdjęcia z wigilii>>>

szopka szkolna>>>


Kreatywne warsztaty przedsiębiorczości XLX


Nasi uczniowie  brali udział w Kreatywnych Warsztatach Przedsiębiorczości XLX organizowanych przez Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców. Warsztaty pozwoliły uczniom myśleć kreatywnie,  analizować możliwości oraz  konfrontować własne pomysły na biznes z  przedsiębiorcami-praktykami.  Nowoczesne zajęcia z biznesu - mające charakter międzyszkolnych rozgrywek - w których uczestniczyli uczniowie z różnych szkół,  odbywają się w ramach projektu "Centrum Małej i Mikro Przedsiębiorczości" .

Zespół w składzie: Patryk Dębski, Darek Lis, Adam Nawrocki i Michał Tracz (3m mechatronicy) z  propozycją biznesu związanego z montażem  instalacji pneumatycznych i hydraulicznych,  okazali sie NAJLEPSI. Gratulacje!!!


Edukacja Globalna


W ramach realizacji zaplanowanych działań z zakresu Edukacji Globalnej (projekt ORE) w szkole organizowane były spotkania z wolontariuszami, przygotowano wystawy tematyczne oraz opracowywano projekty. Jeden z projektów  wysłanych na ogólnopolski konkurs  Edukacji Globalnej pod nazwą SUKCES JEST MOŻLIWY WEB QUEST uzyskał wyróżnienie. Opiekunką całego przedsięwzięcia jak i autorką  docenionego projektu jest pani Jadwiga Jurczyk Motyl. Serdeczne gratulacje!!!