Centrum

kompetencje_zawodowe


Sprawdź

smog

Projekty

Niepodległość

Budżet Obywatelski

Praca MPK

nasze miasto

Zobacz

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

KONKURS PLASTYCZNY - "BOHATEROWIE NIEPODLEGŁEJ"Drukuj

  • 06 listopad 2018

2018-11-06 Ogólnopolski Konkurs plastyczny " Bohaterowie niepodległej"

 

Uczniowie klasy 1c, 1m,  2cm, 3am, 3b, 4b wzięli udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego"Bohaterowie Niepodległej" zorganizowanego z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasi uczniowie wykonali plakaty składające się z tekstu oraz malarskiego, rysunkowego "uzupełnienia", a także plakaty w formie grafiki komputerowej. Celem konkursu jest kształtowanie postawy obywatelskiej i patriotycznej,poszerzenie wiedzy historycznej, a także rozwijanie kreatywności oraz artystycznej wrażliwości uczniów.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.
Organizatorzy: Bożena Górniak, Danuta Limanowska

WarsztatyDrukuj

  • 06 listopad 2018

Dnia 6 listopada 2018 uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie wzięli udział w warsztatach, które prowadził Pan Arkadiusz Kustosz, na temat możliwych zagrożeń i ryzyka związanego z korzystaniem z internetu i nowoczesnych narzędzi cyfrowych  w ramach realizacji projektu "Cyfrowobezpieczni.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa"

SEMINARIUM "100 na 100"Drukuj

  • 06 listopad 2018

seminarium matematyczne 100 na 100

„Jeżeli chcecie nauczyć się pływać trzeba, żebyście  weszli do wody.  Jeżeli zamierzacie nauczyć się rozwiązywać zadań to trzeba, żebyście je rozwiązywali.” George Polya

to myśl przewodnia wydarzenia naukowego „ SEMINARIUM 100 na 100”, które było udziałem uczniów klas maturalnych. Na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie podjęli wyzwanie rozwiązania 100 zadań maturalnych z matematyki.  Do matury trzeba uczniom rozwiązać zdecydowanie więcej zadań, ale w dniu 6 listopada 2018 roku mogli sprawdzić swoją kondycję i przekonać się ile jeszcze pracy przed nimi.

Seminarium zorganizowały nauczycielki matematyki: Barbara Młyńczak, Katarzyna Dymek-Nowak i Agata Łysień.

Krakowski Hejnał WolnościDrukuj

  • 05 listopad 2018

2018-11-05 Krakowski Hejnał Wolności

 

W dniu 5.XI. 2018 r.  uczniowie klasy 1ab,1d wzięli udział w spotkaniu "Krakowski Hejnał Wolności".Tytuł spotkania nawiązuje do tytułu trzech wystaw (Kopiec Pamięci, Wieża Pamięci, Wolność przyszła z Podgórza) wpisujących się w celebrowanie 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Spotkanie było próbą ukazania doniosłości omawianych wydarzeń i ich wpływu na kształtowanie Polski i Polaków, którzy musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Wykład wygłosiła pani Olga Jasionek z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.
Organizacja: Bożena Górniak, Danuta Limanowska

SYMPOZJUM CNC SINUMERIKDrukuj

  • 30 październik 2018

Paint  napis CNC

 

W dniu 30 października 2018r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w sympozjum „CNC SINUMERIK elementem digitalizacji produkcji”. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z nowościami w zakresie sterowania SINUMERIK, możliwościami integracji robotów z obrabiarkami CNC, uczestniczyli w obróbce detalu w programie SinuTrain.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dawid Leśniak-2a , Adam Białecki-3m, Aleksander Hessel-3m, Mateusz Kowalik-3m, Piotr Kiszka-3m,  Krzysztof Szymański-3m
Opiekun: Grzegorz Calik

Nagroda Małopolskiego Kuratora OświatyDrukuj

  • 25 październik 2018

Z wielką radością  podajemy, że w dniu dzisiejszym  nasz nauczyciel matematyki i przedmiotów informatycznych - Pani KATARZYNA DYMEK NOWAK odebrała z rąk Pani Kurator Barbary Nowak, nagrodę Małopolskiego Kuratora Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Serdecznie gratulujemySmileSmile

1,327,522 unikalne wizyty