Centrum

kompetencje_zawodowe


Sprawdź

smog

Projekty

Szkoła współpracuje

wspolpraca

Praca MPK

nasze miasto

Zobacz

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

Lekcja muzealna w MOCAK-uDrukuj

  • 18 kwiecień 2018

2018-04-18 Mocak

   
Uczniowie klasy 1ab i 1cm wzięli udział w zajęciach " Sztuka interpretacji ".
Lekcja przybliżała zasady opisywania i analizy formalnej dzieł sztuki, w szczególności sztuki współczesnej.
Organizacja i opieka Pani Maria Kowalewska.
Więcej zdjęć? ->Kliknij na zdjęcie.

Wycieczka zawodoznawczaDrukuj

  • 10 kwiecień 2018

2018-04-08 Wycieczka zawodoznawcza

W dniu 9 kwietnia 2018r. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wizycie zawodoznawczej w zakładach Philip Morris Polska w Krakowie. Młodzi elektrycy, elektronicy, mechatronicy i informatycy z dużą uwagą  oglądali zakład , a szczególnie te stanowiska, w których praca  jest  bliska ich kwalifikacjom.  Znakomita opieka przewodnicka  PMI,  pozwoliła na poznanie nowoczesnego procesu technologicznego, dobrej  organizacji pracy i przyjaznego traktowania pracowników. 
Koordynatorem wycieczki była pani pedagog Alina Matras
Opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy Barbara Młyńczak i Krzysztof Gazdowicz.

Warsztaty dla Samorządu UczniowskiegoDrukuj

  • 06 kwiecień 2018

2018-04-06 Warsztaty dla Samorządu uczniowskiego

W dniach 5-6 kwietnia 2018 członkowie Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w warsztatach "Kształtowanie umiejętności społecznych lidera i prezentowania siebie" w Zakopanem. Pierwsza część zajęć dotyczyła wzajemnych relacji i zarządzania swoim czasem i była prowadzona przez Alinę Matras i Zofię Włodarczyk. Kolejnego dnia kilkugodzinne spotkanie realizował zaproszony psycholog Stanisław Bobula. Dobra pogoda pozwoliła nam na relaksujący spacer w Dolinie Strążyskiej, a wieczorem korzystaliśmy z oferty SPA hotelu "Murowanica".

Pielgrzymka maturzystówDrukuj

  • 05 kwiecień 2018

2018-04-04 Pielgrzymka maturzystów

W środę 4 kwietnia 2018r maturzyści Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2 zwychowawcami Barbarą Młyńczak i Krzysztofem Gazdowiczem oraz katechetką Danutą Krupą wzięli udział w Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Był czas na indywidualną modlitwę w kaplicy Matki Bożej, by Jej powierzyć swoje przygotowania do egzaminów maturalnych, prosić o mądrość na czas ich zdawania oraz o podejmowanie właściwych decyzji życiowych. Dobrym doświadczeniem był udział w konferencji, którą wygłosili ks. MarcinCytrycki i ks. Łukasz Knieć. Uczestniczyliśmy w Mszy świętej, której przewodniczył bp Andrzej Czaja.
Koordynator pielgrzymki pani Danuta Krupa.

Wesołych Świąt!!Drukuj

  • 28 marzec 2018

17a

WIELKOPOSTNY DZIEŃ SKUPIENIADrukuj

  • 28 marzec 2018

2018-03-26 Wielkopostny Dzień Skupienia

26 marca 2018 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Wielkopostnym Dniu Skupienia, który poprowadził ks. dr Lucjan Bielas, duszpasterz akademicki UPJPII w Krakowie. Ksiądz przypomniał o konieczności postawienia Pana Boga na pierwszym miejscu w życiu, tak by wszystko inne znalazło się na właściwym miejscu. Ksiądz przywołał również osobę Heleny Kmieć; młodej polskiej wolontariuszki zamordowanej w 2017 roku w Boliwii. Wskazał na zaangażowanie Heleny w codzienność i osobisty rozwój, a zwłaszcza na życie Ewangelią. Jej życie odzwierciedlają ewangeliczne słowa Jezusa: "nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich".

Więcej zdjęć->Kliknij w obrazek

1,223,505 unikalne wizyty