CentrumSprawdź

Projekty

Szkoła współpracuje

Praca MPK

nasze miasto

Zapraszamy

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

POLSKA - WOLNOŚĆ - NIEPODLEGŁOŚĆDrukuj

  • 14 listopad 2017

flaga

 

POLSKA - WOLNOŚĆ - NIEPODLEGŁOŚĆ

- to hasło przewodnie muzycznej audycji 13.11.2017. przygotowanej przez szkolny radiowęzeł z okazji 99.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Warsztaty kreatywnościDrukuj

  • 14 listopad 2017

2017-11-13 Warsztaty kreatywności - Samorząd

13 11.2017r uczniowie naszej szkoły działający w Samorządzie Uczniowskim wzięli udział w sześciogodzinnych warsztatach dotyczących zasad kształtowania kreatywności.
Zajęcia warsztatowe prowadzili byli pracownicy Centrum Ewaluacji i Analiz Polityki Publicznej  przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Było to nowatorskie i ciekawe doświadczenie edukacyjne podczas którego uczniowie mogli rozmawiać na temat potrzeb młodych mieszkańców Krakowa.

Więcej zdjęć?->Kliknij w obrazek

CyfrowobezpieczniDrukuj

  • 13 listopad 2017

2017-11.08 Konwent Cyfrowobezpieczni

W dniach 8-9.XI.2017 odbył się w Warszawie 2 Konwent "Cyfrowobezpieczni.pl", w ramach projektu Bezpieczna Szkoła Cyfrowa zorganizowany przez stowarzyszenie Miasta w Internecie. Z naszej szkoly udział w nim wzięły Alina Matras i Zofia Włodarczyk, aktywnie uczestnicząc w wykładach i zajęciach warsztatowych. To ważny krok w rozwoju szkoły w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego.

Więcej zdjęć?-> Kliknij w obrazek

Stypendium Prezesa Rady MinistrówDrukuj

  • 11 listopad 2017
  • 29 czytań

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

w roku szkolnym  2017/2018, otrzymał 

 MATEUSZ RAŹNY 

uczeń klasy  IIIb ;  kształcący się w zawodzie technik elektryk

serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów

11 listopadaDrukuj

  • 10 listopad 2017

2017-11-10 Narodowe Święto Niepodległości - Lekcja śpiewania

W przeddzień Narodowego Święta Niepodlegości - 10 listopada odbyła się w naszej szkole kolejna Lekcja śpiewania. Wydarzenia związane z historią Legionów zaprezentowała Pani Maria Kowalewska.  Oglądając historyczne zdjęcia uczniowie klas 1ab, 1d, 1c i 4bm śpiewali pieśni takie jak: Wojenko, wojenko... Bałe róże.. Hej, hej ułani i inne.
Dziękujemy uczniom z Radiowęzła szkolnego za pomoc w nagłośnieniu.

Organizatorki: D. Limanowska-Cupiał,(nadzór techniczny),  M. Kowalewska(prowadzenie) i J. Jurczyk-Motyl (przygotowanie prezentacji)

Więcej zdjęć? -> Kliknij w obrazek 

Warsztaty z PythonaDrukuj

  • 10 listopad 2017

2017-11-10 Warsztaty z Pythona

W piątek w dniu 10 listopada 2017 roku odbyły się w naszej szkole zajęcia warsztatowe dla uczniów klasy 2c i 4c. Gościliśmy Pana dr inż. Jerzego Dudę - pracownika Katedry Informatyki Stosowanej Wydziały Zarządzania AGH, który poprowadził warsztaty z Pythona dla uczniów. Młodzież miała okazję wykonać ćwiczenia i stworzyć własną aplikację w języku Python. Zajęcia są realizowane w ramach Projektu Badawczo-Rozwojowego pt. "Nowa Metodyka i narzędzia do nauczania programowania z wykorzystaniem metod personalizacji procesu nauki" w którym z naszej szkoły uczestniczy 132 uczniów.

Planujemy organizację kolejnej tury warsztatów dla uczniów klas pierwszych i trzecich.
Organizator: Katarzyna Dymek-Nowak

Wiecej zdjęć? -> Kliknij w obrazek
1,139,866 unikalne wizyty