Centrum

kompetencje_zawodowe


Sprawdź

smog

Projekty

Niepodległość

Budżet Obywatelski

Praca MPK

nasze miasto

Zobacz

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

Akcja krwiodawstwaDrukuj

  • 06 luty 2019

2019-01-29 Wycieczka 1d do spalarni odpadów

W dniu 6 lutego 2019 r. odbyła  się druga w tym Roku Szkolnym Akcja oddawania krwi. Zgłosiło się 21 kandydatów z czego 17 krwiodawców zostało zakwalifikowanych pozytywnie dzięki czemu uzyskano 7,65 litrów krwi tj. 17 pełnych jednostek krwi.Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom i zapraszamy do udziału w kolejnej akcji dnia 10 kwietnia 2019 roku. 

Artur Głowacki
Szkolny koordynator krwiodawstwa

Sukcesy uczniówDrukuj

  • 02 luty 2019

 

Miło nam poinformować, że nasz uczeń Marcin Woch z klasy 1d, jako jeden ze zwycięskiej drużyny,  zajął 1 miejsce w MAŁOPOLSKIM  ZLOCIE  MŁODZIEŻY PTSM „ZIMOWE SLAJDOWISKO - BRZESKO 2019” „Bogactwo kulturowe Świata”  który odbył się w dniach 1 – 3 lutego 2019 r.  Celem Zlotu było krajoznawstwo–poznanie walorów Brzeska i okolic, spotkanie z wybranymi aspektami bogactwa kulturowego Ludzkości, propagowanie zdrowego stylu życia, integracja grup. W programie znalazł się  Festiwal slajdowisk tematycznych z różnych zakątków świata, prezentacje wybranych przez zespoły rajdowe państw lub kręgów kulturowych.

Fundacja "Mimo Wszystko"Drukuj

  • 01 luty 2019

Fundacja Anny Dymnej "Mimo wszystko" w imieniu podopiecznych, pracowników i wolontariuszy przesłała następujące podziekowanie:
Pani Alina Matras Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Szanowna Pani Alino,
serdecznie dziekujemy za wieloletnia współpracę. Cieszymy się, że jestescie z nami i wspieracie nasze działania podczas Ogólnopolskich Dni Integracji "Zwyciężać Mimo Wszystko" i Kiermaszu Światecznego. Dziękujemy, że możemy razem zmieniać świat na lepsze. 

Zobacz skan

WycieczkaDrukuj

  • 29 styczeń 2019

2019-01-29 Wycieczka 1d do spalarni odpadów

 

W dniu 29.01. 2019 uczniowie klas 1d uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów. 
Opiekę nad uczniami sprawowali: Panie Beata Łatka i Jadwiga Jurczyk-Motyl.

Szopki krakowskieDrukuj

  • 29 styczeń 2019

2019-01-29 Wokół szopki- 1d

Wpisanie krakowskiego szopkarstwa na listę UNESCO zainspirowało do zorganizowania dlauczniów spaceru WOKÓŁ SZOPKI W NOWEJ HUCIE, aby podziwiać te rozstawione wszklanych, podświetlanych gablotach i witrynach. Wydarzenie wpisuje się w realizacjęinnowacji Ja Krakus. Wiem gdzie mieszkam. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klasy1d pod opieką Jadwigi Jurczyk-Motyl i Barbara Młyńczak.

FERIE Z MATEMATYKĄ - MATEMATYCZNY MARATON MATURALNYDrukuj

  • 28 styczeń 2019

Uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w MATEMATYCZNYM   MARATONIE  MATURALNYM -  dodatkowych zajęciach  z matematyki.
Zajęcia odbyły się w pierwszym tygodniu ferii zimowych codziennie w godz. 9.00 - 12.00. Na pewno wysiłek włożony w rozwiązywanie złożonych problemów matematycznych przybliżył uczestników maratonu  do sukcesu maturalnego. 

Wydarzenie zorganizowały : Agata Łysień i Barbara Młyńczak.

1,394,654 unikalne wizyty