Centrum

kompetencje_zawodowe


Sprawdź

smog

Projekty

Niepodległość

Budżet Obywatelski

Praca MPK

nasze miasto

Zobacz

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

Samorządowe MikołajkiDrukuj

  • 07 grudzień 2018

2018-12-08 Samorządowe Mikołajki

W dniu 7 grudnia 2018 r.uczniowie z Samorządu Uczniowskiego Adam Duda 3M, Mikołaj Orłowski 1M,Adam Serwański 3B brali udział w ,,Samorządowych Mikołajkach" organizowanych przez Młodzieżową Radę Miasta Krakowa.

 Podczas spotkania poruszone zostały kwestie dotyczące współpracy i działalności samorządów szkolnych w Młodzieżowej Radzie.
Bogatsi o nowe doświadczenia będziemy je realizować w Nowym Roku.

Mikołajkowy Turniej E-SportuDrukuj

  • 03 grudzień 2018

2018-12-01 Turniej e-sportu

W sobotę 1 grudnia 2018r odbył się szkolny Mikołajkowy Turniej E-Sportu. Turniej byłrywalizacją pomiędzy reprezentacjami klas, areną zmagań była gra komputerowa League ofLegends. Po bardzo emocjonującym finale między zespołami klas 1D i 2D mistrzem zostaładrużyna 2D w składzie Rafał Jurkiewicz, Jakub Hrynkiewicz, Daniel Broś, Filip Kajta i Adrian Sprynca. Turniej, który zaangażował niemal 50 uczniów i służył także integracji orazstwarzał możliwość wymiany doświadczeń, zorganizowali uczniowie klasy 1D.
Opiekę nadmłodzieżą sprawowały nauczycielki: Katarzyna Dymek-Nowak, Agata Łysień, JadwigaJurczyk-Motyl i Barbara Młyńczak.

Akcja krwiodawstwaDrukuj

  • 03 grudzień 2018

W dniu 3 grudnia 2018 r. odbyła się pierwsza w tymRoku Szkolnym Akcja oddawania krwi. Do oddawania krwi zgłosiło się 29 kandydatów z czego 20 krwiodawców zostało zakwalifikowanych pozytywnie dzięki czemu uzyskano 9 litrów tj. 20 pełnych jednostek krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom i zapraszamy do udziału w kolejnej akcji dnia 18 lutego 2019 roku
Artur Głowacki
Szkolny koordynator krwiodawstwa.

WolontariatDrukuj

  • 30 listopad 2018

2018-11-30 Ozdoby świąteczne - wolontariat

 

W okresie od 15 - 30 listopada uczniowie Samorządu Uczniowskiego,  klasy 1d i 3am  wraz z wychowawcami : Barbarą Młyńczak i Dorotą Szczepańską-Biłan własnoręcznie wykonali dekoracje choinkowe30 listopada uczniowie z Samorządu Uczniowskiego i klasy 1d i 3am  Krystian Jaskólski 1m, Mikołaj Orłowski 1m, Piotr Kobyłko 1d wraz z opiekunem Samorządu Aliną Matras przekazali dekoracje do Fundacji Anny Dymnej " Mimo Wszystko".

W stronę dojrzałościDrukuj

  • 29 listopad 2018

W stronę dojrzałości

W okresie od 26 listopada do 7 grudnia 2018 uczniowie klas 4b oraz 4am biorą udział w warsztatach ,,W stronę dojrzałości ‘’ . Zajęcia obejmują tematykę z obszaru zdrowia prokreacyjnego i stanowią one realizację zadania zleconego przez Ministra Zdrowia.

Organizacja Bożena Górniak i Danuta Limanowska-Cupiał

Zaraź nas swoją pasjąDrukuj

  • 29 listopad 2018

Uczeń klasy 4a - Michał Ciombor otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Zaraź nas swoją pasją”, który został zorganizowany w ramach projektu „PO TWOJEJ STRONIE” współfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Do konkursu zgłoszono 72 filmy z całej Polski. Pzedstawiały różnorodne zainteresowania, hobby i pasje młodych ludzi. Jury podczas oceniania brało pod uwagę przede wszystkim pomysł i oryginalność prezentacji. Zostały przyznane trzy główne nagrody oraz 7 wyróżnień. Gratulacje.
Zapraszamy do obejrzenia wyróżnionego filmu:    

 https://youtu.be/MZXFYl-hvzM

Opiekun: Bożena Górniak

1,376,135 unikalne wizyty