Centrum

kompetencje_zawodowe


Sprawdź

smog

Projekty

Szkoła współpracuje

wspolpraca

Praca MPK

nasze miasto

Zobacz

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

Dzień głośnego czytaniaDrukuj

  • 28 wrzesień 2012

 

dzień głosnego czytania

Został ogłoszony przez Polską Izbę Książki w 2001 roku i jest obchodzony 29 września. W naszej szkole został zorganizowany w dniu 28.09.2012 . Nauczyciele i uczniowie czytali swoje ulubione książki, zarówno prozę, poezję. Rozpoczęła Pani M. Kowalewska od poezji naszego nieżyjącego absolwenta Mateusza Mamicy. Pan Dyrektor Jerzy Kołakowski czytał "Panią Twardowską" Adama Mickiewicza. Pani D. Krawczyk książkę Bogdy Balickiej „Kot święty i przeklęty”. Pani Małgorzata Brandygier jak na filologa przystało czytała tekst w języku angielskim. .SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA od 2012Drukuj

  • 27 wrzesień 2012

W zakładce wymagania edukacyjne - Nowa Podstawa Programowa - umieszczono "SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA" oraz plany nauczania dla przedmiotów ogólnokształcących  w szkole zawodowej. W zestawie programów, przy każdym przedmiocie  wprowadzono odnośnik pozwalający sprawdzić jego podstawę programową, program nauczania, rozkład materiału nauczania, sposoby osiągania celów edukacyjnych oraz propozycje kryteriów oceniania.

BaliceDrukuj

  • 19 wrzesień 2012

BalicePoczet sztandarowy podczas uroczystości Na zaproszenie Dowódcy 8. Bazy Lotnictwa transportowego w Krakowie Balicach płk Jacka Łazarczyka delegacja naszej szkoły na czele z Dyrektorem Jerzym Kołakowskim uczestniczyła w obchodach Święta Jednostki. Uroczysta zbiórka miała miejsce w piatek 14 września na terenie wojskowego lotniska w Balicach.

Wczesniej w kościele garnizonowym p.w św. Agnieszki w Krakowie odprawiona została Msza sw. w intencji kadry i pracowników 8 Bazy.

Sztandar naszej szkoły prezentował poczet w składzie :

prowadzący - Mateusz Nowak

sztandarowy - Krzysztof Dudziński

asystujący - Bartosz Bochenek.


Salon maturzystówDrukuj

  • 18 wrzesień 2012

salon maturzystów  W dniach 17-18.09.2012 uczniowie klas maturalnych odwiedzili Krakowski Salon Maturzystów.

Akcja "SPRZĄTANIE ŚWIATA"Drukuj

  • 13 wrzesień 2012

Sprzatanie swiataJak co roku uczestniczyliśmy w akcji "Sprzątania Świata" która  w tym roku jest przeprowadzna w dniach 14-16.09.2012.

Wszyscy uczniowie szkoły wraz z nauczycielami i opiekunami wspierającymi 14 września (piątek)  porządkowali  wyznaczony, pobliski teren.

Rozpoczęcie akcji szkolnej od 11;00 

 

ZAJRZYJ DO HUTY - 22-23 wrześniaDrukuj

  • 10 wrzesień 2012

ZAJRZYJ DO HUTY

 

W  weekend 22-23 września Muzeum Historyczne m. Krakowa zaprasza do przemierzania Nowej Huty: tradycyjnie – na piechotę lub w czasie autokarowych i tramwajowych wycieczek, na rowerze, a także w czasie dwóch gier miejskich.

Zachęca do zwiedzania miejsc niedostępnych na co dzień. Pełny program  tutaj lub na plakatach.

 

 

 

 


1,179,399 unikalne wizyty