Centrum

kompetencje_zawodowe


Sprawdź

smog

Projekty

Niepodległość

Budżet Obywatelski

Praca MPK

nasze miasto

Zobacz

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowegoDrukuj

  • 28 maj 2013

Od 14 maja będą kontynuowane zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego. Harmonogram zajęć znajduje się w zakładce "EGZAMIN ZAWODOWY".

przejdż do strony...>

SUKCES ELEKTRYKÓWDrukuj

  • 27 maj 2013

 

Wielka, całoroczna, ogólnopolska akcja wolontaryjna "II życie elektrośmieci " zakończona.  Nasza młodzież wraz z opiekunką panią Magdaleną Sobczyk znalazła się wśród  liderów . Uzyskaliśmy V Miejsce w Polsce z pośród 60 zakwalifikowanych do konkursu szkół ponadgimnazjalnych. Uroczysta gala (oczywiście z udziałem naszych przedstawicieli) będzie miała miejsce 7 czerwca w Centrum Konferencyjnym mieszczącym się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Konkurs Drugie życie elektrośmieciDrukuj

  • 27 maj 2013

W ramach  V edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Drugie życie Elektrośmieci " z okazji Dni Ziemi odbył sie w naszej szkole Happening. Przemarsz ulicami Nowej Huty był filmowany przez Nowohucką Kronikę Filmową. Przygotowany materiał jest wyświetlany w kinie Sfinks przed seansami  filmowymi. Odcinek z fragmentem poświęconym naszej imprezie mozna zobaczyć na stronie NKF

Seminarium OREDrukuj

  • 21 maj 2013

 

20 maja  2013 w Domu Gościnnym UJ w Przegorzałach, odbyło się drugie  z cyklu seminarium poświęcone respektowaniu norm społecznych. Wykłady i warsztaty prowadził m.in. dr Jim Larson wykładowca psychologii Uniwersytetu z Wisconsin.  W spotkaniu - którego współorganizatorem jest pedagog szkolny pani Alina Matras - uczestniczyło ponad 70 osób; pedagogów i dyrektorów szkół różnego szczebla kształcenia.

III konferencja organizowana będzie we wrześniu z Zespole Szkół Elektrycznych Nr 2. Zobacz zdjęcia...>

Spotkanie z żołnierzamiDrukuj

  • 21 maj 2013

spotkanieW poniedziałek 20 maja 2013 gościliśmy w naszej szkole żołnierzy 8 Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach: p. por. pilota Paulinę Marczak, chor. Marcina Młyńczaka i szer. Pawła Grossa. Uczniowie uczestniczacy w spotkaniu wysłuchali krótkiego wykładu i obejrzeli film opowiadający o głownych zadaniach wykonywanych przez lotnictwo transportowe oraz specyfice pracy żołnierza pilota, żołnierza naziemnej obsługi i ubezpieczenia lotów. Była tez możliwość rozmowy z gośćmi i uzyskania odpowiedzi na pytania. Przedsięwzięcie koordynowała Pani Barbara Młyńczak. Zobacz zdjęcia...>

KwestaDrukuj

  • 13 maj 2013

kwesta

 

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem panią Magdaleną Sobczyk, wzięli udział w Polach Nadziei 2013, kwestując 12 maja przy głównej bramie kościoła M.M Kolbego w Mistrzejowicach  w godz. od 08:00 - 14:00.

Pomimo złej pogody wolontariusze nie poddawali się i wytrwale zbierali datki dla Hospicjum św. Łazarza.


zobacz zdjęcia...>

1,341,511 unikalne wizyty