Centrum

kompetencje_zawodowe


Sprawdź

smog

Projekty

Niepodległość

Budżet Obywatelski

Praca MPK

nasze miasto

Zobacz

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

Tydzień pisania listówDrukuj

  • 04 październik 2012

W dniach 10 - 12 października 2012 r. cała szkolna społeczność włącza się w "Tydzień Pisania Listów".  Laughing       W związku z tym, że 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, pisać  będziemy do .... szeroko pojętych nauczycieli - żyjących i nieżyjących, realnych i wymyślonych, uczących w szkole i poza nią - piszemy do tych którzy uczą nas żyć, pokazują drogę, którą warto podążać. Akcja pisania listów zostanie przeprowadzona w holu głównym . Wszystkich - nie tylko mistrzów epistolografii - zapraszamy. Najciekawsze listy zostaną  publicznie zaprezentowane.

Organizatorką przedsięwzięcia jest pani Maria Kowalewska

CZERWONY DZIEŃ HONOROWEGO KRWIODAWSTWADrukuj

  • 04 październik 2012

Małopolski Oddział Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża wyróżnił naszą szkołę za długoletni i nieprzerwany aktywny udział w promocji honorowego krwiodawstwa.  Tak zaszczytne wyróżnienie zobowiązuje i skłania  do dalszych  działań.

9 października ro.zpoczynamy  tegoroczną akcję  pod nazwą "Czerwony  Dzień Honorowego Krwiodawstwa"

W programie Happening "Lubię to!! - czyli wszyscy wyrażać będziemy swoje poprarcie dla HKD , poprzez ubiór w kolorze czerwonym

Akcja Honorowego Krwiodawstwa (9;00 - 14;00 - sala teatralna)

happening "Krewniacy" - holl główny szkoły godz. 10;25

Opiekunem Szkolnego Koła PCK jest pani Barbara Świst-Wicher.

Dzień głośnego czytaniaDrukuj

  • 28 wrzesień 2012

 

dzień głosnego czytania

Został ogłoszony przez Polską Izbę Książki w 2001 roku i jest obchodzony 29 września. W naszej szkole został zorganizowany w dniu 28.09.2012 . Nauczyciele i uczniowie czytali swoje ulubione książki, zarówno prozę, poezję. Rozpoczęła Pani M. Kowalewska od poezji naszego nieżyjącego absolwenta Mateusza Mamicy. Pan Dyrektor Jerzy Kołakowski czytał "Panią Twardowską" Adama Mickiewicza. Pani D. Krawczyk książkę Bogdy Balickiej „Kot święty i przeklęty”. Pani Małgorzata Brandygier jak na filologa przystało czytała tekst w języku angielskim. .SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA od 2012Drukuj

  • 27 wrzesień 2012

W zakładce wymagania edukacyjne - Nowa Podstawa Programowa - umieszczono "SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA" oraz plany nauczania dla przedmiotów ogólnokształcących  w szkole zawodowej. W zestawie programów, przy każdym przedmiocie  wprowadzono odnośnik pozwalający sprawdzić jego podstawę programową, program nauczania, rozkład materiału nauczania, sposoby osiągania celów edukacyjnych oraz propozycje kryteriów oceniania.

BaliceDrukuj

  • 19 wrzesień 2012

BalicePoczet sztandarowy podczas uroczystości Na zaproszenie Dowódcy 8. Bazy Lotnictwa transportowego w Krakowie Balicach płk Jacka Łazarczyka delegacja naszej szkoły na czele z Dyrektorem Jerzym Kołakowskim uczestniczyła w obchodach Święta Jednostki. Uroczysta zbiórka miała miejsce w piatek 14 września na terenie wojskowego lotniska w Balicach.

Wczesniej w kościele garnizonowym p.w św. Agnieszki w Krakowie odprawiona została Msza sw. w intencji kadry i pracowników 8 Bazy.

Sztandar naszej szkoły prezentował poczet w składzie :

prowadzący - Mateusz Nowak

sztandarowy - Krzysztof Dudziński

asystujący - Bartosz Bochenek.


Salon maturzystówDrukuj

  • 18 wrzesień 2012


  W dniach 17-18.09.2012 uczniowie klas maturalnych odwiedzili Krakowski Salon Maturzystów.

1,394,620 unikalne wizyty