Szanowni Państwo! Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele Szkoły!

spsm baner

Rozliczając swoje dochody za rok poprzedni, każdy może przeznaczyć 1% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Organizacją taką jest Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska", którego członkiem jest Społeczny Komitet Szkolny działający przy Zespole Szkół Elektrycznych Nr2 w Krakowie.

Jeżeli Państwo zechcielibyście wspomóc finansowo szkołę możecie 1% przekazać właśnie na konto Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska" wskazując ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2, jako szkołę, do której odpis Państwo kierujecie. Kwota ta przyczyni się do poprawy warunków nauki naszych dzieci.Nauczyciele i pracownicy naszej szkoły dokonują takich wpłat rokrocznie. Również i w tym roku podjęli już takie decyzje.

Myślę, że i Państwu powinno zależeć aby dzieci uczyły się w coraz lepszych pracowniach, korzystały z nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Zachęcam więc Państwa do solidarności z nami, do wspólnego działania, które wymaga od Państwa jedynie tylko dobrej woli - RAZEM POMÓŻMY SZKOLE.

Jeżeli się Państwo zdecydujecie, to proszę deklarację PIT- zeznanie o wysokości osiągnietego dochodów w roku podatkowym  wypełnić wg załączonej instrukcji, a Urząd Skarbowy przekaże wyliczoną kwotę: we wniosku o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego - wpisać

nr KRS 0000052078

i wnioskowaną kwotę (1 % podatku) w informacjach uzupełniających - ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 W KRAKOWIE oraz zaznaczyć pozycję - wyrażam zgodę

 

Dyrektor szkoły - Jerzy Kołakowski